hand Home Léky Cvičení Operace Bolestivý styk Články Diskuze Kontakty hand cvičením proti inkontinenci

 

Diskuze: cviky pri uniku moci

14.4.2016Petra Padychová

Dobrý den, chtela bych se zeptat, jak muzu sama doma cvicit pri uniku moci. Kdyz se zasmeju, nebo kdyz jsem nastydla a musim hodne kaslat, tak mam nekdy problem s unikem moci.... Muzu sama doma, treba na zachode cvicit tim, ze budu zastavovat curani? Da se proti tomu dělat i jiné cvičení?

15.4.2016Marcela Marková

Dobrý den Petro, podle toho, jak váš stav popisujete, jedná se o stresovou inkontinenci. Pokud jste z Prahy, můžu vám nabídnout ošetření a poradenství v našem rehabilitačním zařízení Rehasport. Rozhodně se vyvarujte přerušovat močení. Dělá se to pouze jako test, jak na tom vaše pánevního dno je. Bohužel i gynekology je toto cvičení stále doporučováno. Přerušovaným močením narušíte fyziologický mikční reflex a kvalitní vyprázdnění. Následkem toho vznikají nejen opakované záněty močových cest, ale bohužel se na reflexní úrovni znehodnotí přirozené vyprazdňování. Přeji pěkný den. Marcela Marková

13.9.2016Eva Š.

Zdravím, chci se zeptat, jestli mi při úniku moči pomůže dechové cvičení z jógy?

14.9.2016Marcela Marková, DiS, rehabilitace Rehasport

Dobrý den Evo, dýchání z jógy vhodně působí na střevní peristaltiku, prokysličení orgánů, k prodýchání určitých částí těla, k zlepšení dynamiky hrudníku, ale není cílené na aktivaci svalů pánevního dna. Nabídnu Vám stejně jako Petře - pokud jste z Prahy navštivte naše rehabilitační zařízení Rehasport v Benicích, Praha 10. Cvičení musí být cílené a vycházet z celkového kineziologického rozboru. Přeji pěkný den. M.

15.11.2016Karin

Dobrý den, dámy. Je mi to dost trapné... Je mi 26 let a cca 3 roky se trápím touhle nepříjemnou věcí. Po návštěvě urologa jsem propadla naprosty bezmoci, protoze mi rekl, ze jsem na tuhle nemoc moc mlada! nejakou dobu jsem to pak neřešila, až jsem si zvykla nosit pořád vložky... Po porodu se to celé ještě zhorsilo i přes cvičení pánevního dna... Máte tady taky někdo takovýhle problém? Dá se to něčím léčit? Fakt už jsem z toho otravená a zoufala... Díky za jakýkoliv tip!

16.11.2016Marcela Marková, DiS, rehabilitace Rehasport

Dobrý den Karin, z vašeho dotazu nelze poznat, jakým typem močové inkontinence trpíte. Zároveň cviky, které jsou běžně doporučované (vtahování trubic, stahování hýždí, přerušované močení), nejsou účinné. Pokud jste z Prahy,nebo jejího okolí, mohu vám nabídnout konzultaci v našem rehabilitačním zařízení Rehasport v Benicích, Praha 10. Přeji krásný den. M.

8.12.2020Affenteft

Ed Pills UnarcePainia <a href=https://xbuycheapcialiss.com/>cialis 20mg for sale</a> escaclejeaks Keflex Dosage Dog

11.4.2021graillJaw

http://ponlinecialisk.com/ - cialis without a prescription

28.4.2021Affenteft

<a href=https://vskamagrav.com/>kamagra

30.5.2021shipupe

<a href=http://vslasixv.com/>is it illegal to buy lasix online

16.6.2021shipupe

<a href=https://vsnolvadexv.com>nolvadex for sale good siteReagovat